tumba.com.ua
Мистецький шлях у спадок
2013 год - МАРТ

Галерея «АВС-арт» презентує виставку родини Надєждіних (Кіровоград)
«Мистецький шлях у спадок» / Живопис, графіка
12 – 30 березня 2013


Творчість родини Надєждіних – неповторне явище в українському мистецтві, яскрава сторінка сучасного пластичного мислення, синтез модерного й минулого, свідомого й підсвідомого, з якого виринає світ фантасмагорійних метафоричних образів.
Михайло Надєждін – унікальний митець, чия творча практика має вплив на розвиток сучасної образотворчої культури. Він вийшов на творчу арену на початку 1960-х; увібравши потужність родинної традиції Слобожанщини та здобутки класичного й авангардного мистецтва, отримані студіями в Дніпропетровському художньому училищі, зачарував світ експресією кольору, шокуючи «соціалістичну республіку» логікою малярського конструктивізму.
Відкриваючи нові обрії на шляху пошуку істини, Михайло Надєждін дає наснагу багатьом молодим митцям – серед них і його діти Андрій та Оксана, які впевнено торують власний шлях у мистецтві.
Прагнення зрозуміти суть сучасних реалій через архаїку давно минулих часів, змережану психологією християнства, народжує яскраві образи картин і графічних доробків Андрія Надєждіна. У насичених фольклорно-літературними мотивами малярських серіях «Канівська феєрія», «З життя храму», «Відлуння степу», де буква, слово стають важливими компонентами пластичного та образного ряду, художник реалізує ідею єдності звуку і форми, властиву народному мистецтву.
Твори Оксани Надєждіної межують із традицією нефігуративного малярства. Її живописно-колористичні імпровізації барвисто утаємничені, наснажені архітектонікою кольору. Вони – неначе відбиток миттєвих переживань, спроба втілення абсолюту дієвості руху й матерії.
У несподіваних знаках-бризках, сходженні часу, простору, відчутті настання моменту або того, що ще не реалізоване і сплескує в океані думки, серед хаосу образів і символів постає перед нами спадкоємність шляхів мистецьких поколінь 1960-1990-х, які немовби зійшлися сукупно, ствердили й розвивають традицію українського модернового мистецтва, започатковану в ХІХ – на початку ХХ ст., у новому світлі розкриваючи таїну загадкового українського національно-етнічного космосу.


Відкриття виставки – 12 березня о 18:00 в галереї «АВС-арт» за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Наш сайт: www.avsart.com.ua. Виставка працює по 30 березня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

 
ВЕЛИКЕ РОНДО ЮРІЯ ГЕРЦА
2013 год - ФЕВРАЛЬГалерея «АВС-арт» презентує виставку

«ВЕЛИКЕ РОНДО ЮРІЯ ГЕРЦА» / Живопис

12 лютого – 2 березня 2013
Юрія Герца, народного художника України, чиє ім’я занесено до «Світової художньої енциклопедії всіх часів і народів», виданої Інститутом європейських художників Гейдельбергу, 2011 року; лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, часто називають співцем Верховини – його рідної землі. Маючи чудових педагогів – Йосипа Бокшая, Адальберта Ерделі та Федора Манайла, – отримав неоціненні фахові знання, ставши яскравим і самобутнім представником другої хвилі закарпатської школи живопису.

Джерелом інспірацій для художника завжди був довколишній простір: закарпатське дерев’яне зодчество й міська архітектура, дзвінка й яскрава гірська природа, що наче підкреслює святковий і радісний настрій людей, захоплених феєрією обрядодійств, народних забав і гулянь. Живопис Юрія Герца – наскрізно музикальний, мажорний, вітаїстичний. Довершене авторське відчуття декоративної плями, відкриті кольори та їх контрастне сполучення, що надають композиціям експресивної виразності, й підкреслена етнографічна тематика складають основу мистецького почерку майстра.

Протягом багатьох років лишаючись відданим обраній темі, Юрій Герц писав своє велике карпатське рондо, що звучало кількома основними темами, підкресленими колірним аранжуванням (як і в класичній музиці, де у великому рондо неодноразово повторюється головна тема, чергуючись із епізодами-переходами). Але живописна мелодія маестро обірвалася у вересні 2012-го…

…У лютому 2013-го художник святкував би свій вісімдесят другий день народження. Тому виставка «Велике рондо Юрія Герца» – це шана пам'яті майстра й можливість зануритися у святкову атмосферу його робіт, які для багатьох стануть відкриттям, адже єдина персональна столична виставка митця відбулася майже 20 років тому – 1994-го. Музика його великого рондо звучатиме й далі, у просторі галереї «АВС-арт», де мажорними барвами світяться для глядача полотна Юрія Герца, даруючи настрій, радісну емоцію й свято.

Про автора

Юрій Герц народився 27 лютого 1931 р. в с. Лохово Мукачівського р-ну Закарпатської обл. 1955-го закінчив живописне відділення Ужгородського художньо-промислового училища. Навчався в Й.Бокшая, А.Ерделі, Ф.Манайла. Представник другої хвилі закарпатської школи живопису. Заслужений художник України (1990), лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка (1994), народний художник України (2003).

Помер 15 вересня 2012 р. в Ужгороді.

Твори художника знаходяться в державних і приватних колекціях України, Італії, Грузії, Угорщини, Росії, Словаччини, Румунії, Канади, США, Німеччини.Виставка відкрита з 12 лютого по 2 березня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

Адреса галереї «АВС-арт»: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Наш сайт: www.avsart.com.ua.

 
АРТПОЛЕ
2013 год - ФЕВРАЛЬ

АРТПОЛЕ рекомендує
Розпочався «Лютий тур» харківського панк-проекту Жадан і Собаки
Колектив дасть кілька концертів, де виконає як старі, всім давно набридлі відомі речі, так і цілком нові композиції, створені спеціально для цього туру. Не проґавте у своєму місті:
8 лютого — Луганськ, «Чілаут Донбас» (вул. Леніна, 48), початок о 19:00
9 лютого — Донецьк, Gung’Ю’bazz bar (бульв. Шевченка, 3), початок о 20:00
10 лютого — Дніпропетровськ, арт-кафе «Невідомий Петровський» (вул. Набережна Леніна, 15 А), початок о 19:00
21 лютого — Харків, арт-клуб «Корова» (вул. Петровського, 37), початок о 20:00
1 березня — Полтава, пивниця «Сто доріг» (вул. П.Комуни, 18), початок о 19:30
2 березня — Київ, арт-паб «Бочка» (вул. Верхній Вал, 22), початок о 20:00.

9 лютого — Оксана Забужко та MERIDIAN CZERNOWITZ представляють проект «КАРТОГРАФІЯ»
дім освіти та культури «Майстер клас» (Київ, вул. Лаврська, 16), початок о 17:00, вхід вільний
Літературно-мистецька акція за мотивами книжки «З мапи книг і людей» проходитиме за участю героїв та коментаторів книжки:

- Юрія Макарова, Вадима Скуратівського, Віри Агеєвої, Олеся Донія, Володимира Єрмоленка (дискусія);
- Ростислава Лужецького (живопис, фото);
- гурт Сестри Тельнюк (пісні на вірші Оксани Забужко);
- Леоніда Плюща, Ігоря Померанцева (скайп);
- Олександра Довженка, Андрєя Тарковського, Ларса фон Трієра, Катерини Білокур (відео)
- а також всіх зацікавлених (відкритий мікрофон).

13–18 лютого — МІФОГЕНЕЗ 013
Менш ніж за тиждень розпочинається єдиний в Україні зимовий фестиваль лендарту Міфогенез. Цього року візуалізувати власне, сучасне, світосприйняття в стародавньому скіфському городищі біля Немирова і створювати новітні міфи будуть художники з України, Росії та Польщі. Після пленерової частини фестивалю задокументовані у фотографіях об’єкти будуть представлені в Києві, Сумах, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці і в Польщі.
Організатор фестивалю — Лабораторія актуальної творчості, куратор фестивалю — Олександр Никитюк, 096 568 1411, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

 
АРТПОЛЕ
2013 год - ИЮЛЬ

10–14 липня — АРТПОЛЕ. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ
Уніж, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.

П’ять днів, чотири сцени і триста учасників з понад десяти країн. Доповнення у програмі — музичні гурти з Польщі та Угорщини, а також деякі подробиці про казково-театральну сцену і програму майстер-класів (цього року до українських майстрів долучаються їхні колеги з Польщі, Австрії та Індії) з’являться на www.artpolefest.org протягом наступного тижня. Актуальна ціна квитків на всі дні фестивалю (протримається до початку травня:) становить 220 грн, можна придбати на karabas.com, список клубів по містах незабаром оприлюднимо.
Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.
Партнери проекту: мистецька агенція «Наш формат», концертна агенція «Перекресток», Польський Інститут, Гете-Інститут та ін.

 
тур гурту VOŁOSI (Польща)
2013 год - МАРТ

28 лютого – 7  березня — тур гурту VOŁOSI (Польща)

28 лютого —
Львів, галерея  Coralli

1 березня — Рівне, Обласна філармонія

2 березня — Тернопіль, кінотеатр «Перемога»

3 березня —
Вінниця, концертний  зал «Плеяда»

5 березня —
Одеса, ресторан-клуб  «Бернардацци»

6 березня —
Київ, Мала опера  (вул. Дегтярівська, 5)

7 березня —
Чернівці, клуб Public
Подробиці про час початку,  вартість квитків та ін. на www.artpole.org


Vołosi став справжнім відкриттям і міжнародного фестивалю АртПоле’2012. Їх музика Vołosi поєднує невимушеність фолку із  майстерністю найвищого рівня. Віолончель, контрабас і скрипки у  руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось  надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.  Зустрічайте у своїх містах вже зовсім скоро:)

Тур  відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві.
Генеральний  партнер проекту: Перша приватна броварня.
Інформаційні  партнери: ТВі, журнали «Эксперт» та «Країна», мережа Egoїсти, Книгарня «Є».

 
DEŠI (Чехія)
2013 год - МАРТ

13–20 березня — DEŠI (Чехія)
українська частина всеєвропейського туру виглядатиме таким чином:
13 березня — Ужгород, паб «Кактус»
14 березня — Чернівці, паб Public
15 березня — Житомир, «Кавоманія»
16 березня — Київ, букарня «Бабуїн»
19 березня — Львів, «Дзиґа» (Етноклуб набутків)
20 березня — Коломия, TBA
Чеський музичний проект, що поєднує саксофон з австралійським діджеріду. Йдеться про діалог між деревом і металом, між народною та професійною європейськими музичними традиціями, між чоловіком і жінкою. Проект ламає жанрові рамки джазу, фанку та етнічної музики, детальніше про музикантів тут. Українській аудиторії Deši відомі по минулорічному АртПолю — згадуємо літо:)
Партнер проекту: Чеський центр.

 
Золото Карпат. Руслан Тремба
2013 год - ЯНВАРЬ

Арт-центр Я Галерея запрошує на відкриття виставки.

Золото Карпат. Руслан Тремба
30.01 - 18.02.2013
арт-центр Я Галерея у Києві
Запрошуємо Вас на відкриття виставки, що відбудеться у середу,

30 січня, о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Києві, на Хорива, 49 б. Вхід вільний

 

 
АРТПОЛЕ
2013 год - ФЕВРАЛЬ

АРТПОЛЕ рекомендує
8/02–2/03 — «Лютий тур» харківського панк-проекту Жадан і Собаки
Колектив дасть кілька концертів, де виконає як старі, всім давно набридлі відомі речі, так і цілком нові композиції, створені спеціально для цього туру. Не проґавте у своєму місті:
8 лютого — Луганськ, «Чілаут Донбас» (вул. Леніна, 48), початок о 19:00
9 лютого — Донецьк, Gung’Ю’bazz bar (бульв. Шевченка, 3), початок о 20:00
10 лютого — Дніпропетровськ, арт-кафе «Невідомий Петровський» (вул. Набережна Леніна, 15 А), початок о 19:00
21 лютого — Харків, арт-клуб «Корова» (вул. Петровського, 37), початок о 20:00
1 березня — Полтава, пивниця «Сто доріг» (вул. П.Комуни, 18), початок о 19:30
2 березня — Київ, арт-паб «Бочка» (вул. Верхній Вал, 22), початок о 20:00.

13–18 лютого
МІФОГЕНЕЗ 013
Міфогенез, єдиний в Україні зимовий фестиваль лендарту, цього року відбудеться у восьмий раз. Його назва є водночас і темою, з якою працюють митці. Візуалізувати власне, сучасне, світосприйняття в стародавньому скіфському городищі біля Немирова і створювати новітні міфи цього разу будуть художники з України, Росії та Польщі. Після пленерової частини фестивалю задокументовані у фотографіях об’єкти будуть представлені в Києві, Сумах, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці і в Польщі.
Організатор фестивалю — Лабораторія актуальної творчості, куратор фестивалю — Олександр Никитюк, 096 568 1411, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

 
VOŁOSI
2013 год - МАРТ

1–7 березня — VOŁOSI  (Польща), всеукраїнський тур

28 лютого —
Львів, галерея  Coralli (вул. Менцинського, 5, в подвір’ї), початок о 19:00, вхід — 50 грн

1 березня — Рівне, Обласна філармонія (вул. Соборна,  137), початок о 19:00, вартість квитків — 50 грн у передпродажу, 70 грн в день концерту

2 березня
— Тернопіль, кінотеатр «Перемога» (бульв. Шевченка, 27), початок о  19:00, вартість квитків 30–40 грн

3 березня

Вінниця, концертний  зал «Плеяда» (вул.  Хмельницке шоссе, 7), початок о 17:00, вхід вільний 

5 березня

Одеса, ресторан-клуб  «Бернардацци» (вул. Буніна, 15), початок о  20.00

6 березня

Київ, Мала опера  (вул. Дегтярівська, 5) початок о 19.30, вартість  квитків — 60 грн у передпродажу, можна придбати на karabas.com і show-ticket.com.ua, 80  грн в день концерту

7 березня

Чернівці, клуб Public  (вул. Головна, 265А, ТРЦ DEPO't 3 поверх), початок о  20:00, вхід вільний

Гурт Vołosi з  Польщі — беззаперечно нове явище  на європейській world music сцені. За два роки Vołosi встигли підкорити  Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі.  Гурт став справжнім відкриттям і міжнародного фестивалю АртПоле’2012. Поява Vołosi саме на початку весни є  невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив  березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки  виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із  невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і  скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось  надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці.
Генеральний  партнер проекту: Перша приватна броварня.
Інформаційні  партнери: ТВі, журнали «Эксперт» та «Країна», мережа Egoїсти, Книгарня «Є».

 
АРТПОЛЕ
2013 год - ИЮЛЬ

10–14 липняАРТПОЛЕ. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ
Уніж, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.

П’ять днів цьогорічного АртПоля (на численні побажання проходитиме з середи по неділю включно:) будуть насичені найрізноманітнішими подіями на 4 сценах та довкола них. І на кожній з них —етнічно-екологічно-дністровій, казково-театральній, вільно-експериментальній та великій world music — будуть максимально широко представлені проекти, що виникають і розвиваються в українській альтернативній культурі. Чекаємо від вас заявки до 1 березня на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Серед тих, хто вперше на АртПолі — PUSHKiN Kiev Klezmer Band і російський гурт uSSSy, чекаємо також бразильця Лукаса Санттану. Серед вже відомих вам імен Гич Оркестр зі Львова та французи Red Cardell, але в сі — з новими програмами. Нові імена з’являтимуться на www.artpolefest.org постійно, тож слідкуйте за оновленнями. 

Нагадуємо також, що квитки за ціною 180 грн на всі дні фестивалю продаватимуться лише до 31 січня.

Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.
Партнери проекту: мистецька агенція «Наш формат», Польський Інститут, Гете-Інститут та ін.

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

 

 

Хороший подарое это картье. известные швейцарские часы Breguet Каталог оборудования zebra и программы для zebra на сайте компании FirstScan.

На сегодняшний день в славном городе Киеве авторская песня звучит по радио и телевидению:


 • ЧЕТВЕРГ 17.00.
  Радио Рокс Украина (103.6 FM).
  Программа "ТРУФАНОВ ОСТРОВ". Ведущая - Инна ТРУФАНОВА. Тел. прямого эфира: 279-40-25 Real Audio: www.rocks.com.ua

 • ПЯТНИЦА 12.15-12.25.
  I программа украинского радио.
  Программа Зинаиды Дмитровской "АВТОРСЬКА ПІСНЯ".

 • СУББОТА 19.00.
  Радио Рокс Украина (103.6 FM).
  Программа "Гитара по кругу", ведущая Нинель Пазырюк. Прямой эфир. Телефон прямого эфира: 229-4025. e-mail: ninelbard@ua.fm. 01001, Киев-1, а/я 196 Real Audio: www.rocks.com.ua 01001, Киев-1, а/я 196

 • ВОСКРЕСЕНЬЕ 12.05-13.00.
  Студия "Майдан" (72.08 FM)
  Программа Николая Подгорного "ВІД ДУШІ ДО ДУШІ". e-mail: poem@ua.fm


 • КЛУБЫ В КИЕВЕ


  КАП "Арсенал". ДК "Арсенал", Московская, 3. Понедельник, пятница с 19.00. Сайт Клуба.


  КАП "Дом". Клуб "Спутник", Шота Руставели, 22б. Пятница с 19.00. Сайт Клуба


  ТО "ВЕРТИКАЛЬ". Сичневого повстання 3а (помещение турклуба "Арсенал"), четверг с 19.00. www.vertikal.org.ua


  КЛУБЫ В ДРУГИХ СТРАНАХ


  Клуб авторской песни в Париже. Centre culturel franco-russe "Ostrovok", 18 rue Fecamp / 5 rue de la Vallee Fecamp, 75012 PARIS, метро "Michel Bizot" (ligne 8).  ФЕСТИВАЛИ

  Довлета Келова

 

 

 

 

 

 

 

 Library